Nowe promocje i oferty dla klientów Azymutu (11 marca 2024)

Nowy tydzień, nowe promocje i wyprzedaże! Mnóstwo książek w niższych cenach. Sprawdź, co przeceniamy dla klientów Azymutu od 11 marca 2024.

WYDAWCA TYGODNIA: Wydawnictwo Dragon taniej!

Publikacje Wydawnictwa Dragon taniej do 53%. Skorzystaj ze specjalnej promocji Wydawca Tygodnia. Tylko do 18 marca 2024.

NOWOŚĆ YOUNG ADULT: Gamerka II od Wydawnictwa K. Wycisk

Kolejna część książki znanej i lubianej wśród czytelników literatury Young Adult – już dostępna w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Kryminały Wojciecha Chmielarza do -48%

Sprawdź nowość „Wampir” dostępną w Magazynie Wirtualnym oraz skorzystaj z rabatów do -48% na bestsellerowe książki Wojciecha Chmielarza od Wydawnictwa Marginesy. Oferta promocyjna ważna do 20.03.2024 roku.

Miesiąc matematyki z PWN!

Arkusze, podręczniki, poradniki – zapoznaj się z ofertą Wydawnictwa Naukowego PWN. Najlepsze książki dla maturzystów, studentów i miłośników matematyki.

NOWOŚĆ: Dwie książki Davida Attenborough

Wydawnictwo Naukowe PWN przedstawia dwie wyjątkowe premiery – książki Davida Attenborougha „Na ścieżkach życia” i „Życie na Ziemi”. Dostępne w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

PROMOCJA: Gry planszowe i puzzle Granny taniej do -58%

Nowa promocja w Magazynie Wirtualnym. Marka Granna oferuje szeroki wybór gier planszowych dla dzieci i młodzieży – tworzone z myślą o ekologii. Zamów taniej do 2 kwietnia 2024.

PROMOCJA: Kryminały Ryszarda Ćwirleja taniej!

Kryminały autorstwa Ryszarda Ćwirleja teraz dostępne są z rabatem do -45%. Promocja trwa do 27.03.2024.

Sezon akademicki wiosna 2024

Skorzystaj z promocji na książki dla studentów dostępnej w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut. Zapewnij swoim klientom nieograniczone źródło wiedzy na nowy semestr. Zamów taniej do 18.03.2024.

Ostatnie tygodnie promocji! Książki dla najmłodszych taniej nawet o 53%

Skorzystaj z dodatkowych rabatów na książki bestsellerowych autorów Wydawnictwa Dwie Siostry. Promocja do 29 marca 2024.

Nowości z rabatami w Strefie niskich cen!

Wyczekiwane tytuły Waszych ulubionych wydawnictw u nas możesz zamówić taniej nawet do 50%. Sprawdź nowości w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl