Nowe promocje i oferty dla klientów Azymutu (12 lutego 2024)

Nowy tydzień, nowe promocje i wyprzedaże! Mnóstwo książek w niższych cenach. Sprawdź, co przeceniamy dla klientów Azymutu od 12 lutego 2024.

Kolorowe książki dla najmłodszych taniej nawet o 53%

Skorzystaj z dodatkowych rabatów na książki bestsellerowych autorów Wydawnictwa Dwie Siostry. Promocja do 29 marca 2024.

Wydawnictwo Harde z rabatami!

Ponad 120 tytułów taniej do -55%. Zamów reportaże, biografie i powieści kryminalne w atrakcyjnych cenach. Promocja do 26 lutego 2024.

Kryminały Horsta do -60%

Nowość „Ofiary” przedpremierowo TYLKO W AZYMUCIE! Zamów wyczekiwaną nowość i bestsellerowe kryminały Horsta taniej w Magazynie Wirtualnym Azymutu. Promocja do 19 lutego 2024.

Kalendarze nawet za 3zł

Trwa wyprzedaż na kalendarze 2024. Teraz możesz je zamówić za kilka złotych! Sprawdź zakładkę wyprzedaż w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Nowości w strefie niskich cen

Wyczekiwane nowości ze świetnymi rabatami. Sprawdź jakie tytuły pojawiły się w Magazynie Wirtualnym i zamów je w znacznie niższej cenie.

Te książki zamówisz tylko w Azymucie!

Pojawiło się dużo nowości z literatury azjatyckiej, powieści obyczajowych, przygodowych, reportaży i wiele, wiele innych odstępnych tylko w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl