Nowe promocje i oferty dla klientów Azymutu (16 stycznia 2024)

Nowy tydzień, nowe promocje i wyprzedaże! Mnóstwo książek w niższych cenach. Sprawdź, co przeceniamy dla klientów Azymutu od 16 stycznia 2024.

Książki dla dzieci z rabatami!

Skorzystaj z promocji do 31 stycznia 2024. Rabaty na książki Wydawnictwa Wilga do – 54%. Zamów już dziś w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Nowości, które zamówisz taniej

Pojawiły się kolejne wyczekiwane, bestsellerowe nowości z rabatami nawet do -50%. Sprawdź, co możesz zamówić taniej.

Poradniki dla każdego: zdrowie, hobby, psychologia

Ponad 900 tytułów przeznaczonych dla rozwoju zainteresowań i pracy nad sobą. Świetna propozycja dla twoich czytelników. Oferta trwa do 31 stycznia 2024.

Polecamy Nowość: Klucz do Helheimu

Nowość Wydawnictwa H.D.K. Lewandowska – książka z kategorii fantasy. Wciągająca przygoda, w której współczesność miesza się z nordyckimi mitami.

Nowości Wydawnictwa Muzeum II Wojny Światowej

Literatura faktu, która wciąga i szokuje. Sprawdź książkowe nowości dotyczące faktów z II Wojny Światowej. Oferta dostępna w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Niezbędna wiedza każdego studenta

Uzupełnij swoją ofertę przed nowym semestrem akademickim. Wydawnictwo Naukowe PWN to moc wiedzy przydatnej dla każdego studenta.

PZWL na sesję i nowy semestr

Wesprzyj studentów medycyny podczas nauki, oferując im wiedzę od najlepszych specjalistów. Powiększ swoją ofertę o publikacje Wydawnictwa PZWL. Zamów w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl