Nowe promocje i oferty dla klientów Azymutu (18 marca 2024)

Nowy tydzień – nowe promocje i wyprzedaże! Mnóstwo książek w niższych cenach. Sprawdź, co przeceniamy dla klientów Azymutu od 18 marca 2024!

WYDAWCA TYGODNIA: Wydawnictwo Bookolika taniej!

Publikacje Wydawnictwa Bookolika taniej do 46%. Skorzystaj ze specjalnej promocji Wydawca Tygodnia. Tylko do 25 marca 2024. 

Wydawnictwo Buchmann z rabatami!

Powiększ swoją ofertę o albumy, encyklopedie, leksykony, poradniki oraz książki edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Teraz możesz zamówić je taniej nawet do -49%. Promocja trwa do 30 maja 2024.

Promocja: gry, puzzle i zabawki

Skorzystaj z rabatów na gry i puzzle Piatnik nawet do -66% oraz zabawki Kosmos do -55%. Zamów w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut. Promocja trwa do 22 kwietnia 2024.

Nowości dużo taniej!

Przewodniki, zeszyty z naklejkami i książki dla dzieci to nowości, które TERAZ zamówisz w Azymucie dużo taniej. Skorzystaj z rabatów w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Kryminały mrożące krew w żyłach!

Kryminały Ryszarda Ćwirleja powinny się pojawić na półce każdej biblioteki oraz księgarni. Dzięki promocji zamówisz je teraz nawet o 45% taniej.

Nowości od Wydawnictwa Agora

Sprawdź co nowego pojawiło się w ofercie Wydawnictwa Agora i zamów już dziś w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Powieści fantasy z rabatami!

Do 27 marca możecie zamawiać powieści Marcina Mortki nawet do 41% taniej! Zapewnij swoim czytelnikom szeroką ofertę przygód w magicznych krainach.

Książki najlepsze na wiosnę!

Wydawnictwo Moc Media przygotowało moc nowości dla specjalistów oraz fanów dobrej lektury. Sprawdź wiosenne premiery w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Literatura piękna dla dzieci i młodzieży

Uzupełnij zapasy lektur szkolnych w bibliotece. Klasyka literatury od wydawnictwa Ibis teraz w lepszej cenie!

Czy dajemy się manipulować?

Pozwól swoim czytelnikom poznać odpowiedź na to pytanie. Polecamy nowość: „Propagandę” Łukasza Olejnika od Wydawnictwa Naukowego PWN.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl