Nowe promocje i oferty dla klientów Azymutu (19 lutego 2024)

Nowy tydzień, nowe promocje i wyprzedaże! Mnóstwo książek w niższych cenach. Sprawdź, co przeceniamy dla klientów Azymutu od 19 lutego 2024.

Bestsellerowe kryminały z rabatami!

„Żródło” Jędrzeja Pasierskiego już w sprzedaży w Magazynie Wirtualnym! A tylko w Azymucie rabaty do -48% na książki z serii kryminałów Pasierskiego. Promocja trwa do 28 lutego 2024.

WYDAWCA TYGODNIA: Wydawnictwo Filia taniej!

Publikacje Wydawnictwa Filia taniej do -51%. Skorzystaj ze specjalnej promocji Wydawca Tygodnia. Tylko do 26 lutego 2024.

Kryminały Horsta do -60% 

NOWOŚĆ „Ofiary” przedpremierowo tylko w Azymucie! Oprócz tego skorzystaj z promocji na kryminały autorstwa Horsta oraz Engera. Wszystko zamówisz w Magazynie Wirtualnym Azymutu.

NOWOŚĆ: „Siła komunikacji”. Premiera nowej książki autora bestsellerowej „Siły nawyku”

Dodatkowy rabat na książkę Charlesa Duhigga dla klientów B2B dostępny w Magazynie Wirtualnym Azymutu.

Powieści, poradniki, non-fiction z rabatami do -70%

Ponad 890 publikacji po angielsku dostępnych ze zniżką w Magazynie Wirtualnym. Zamów i poszerz swoją ofertę o te bestsellerowe tytuły.

Nowości i dodruki w serii Wielkie Litery

Pojawiły się nowe książki z dużą czcionką – świetle dla osób słabowidzących. Zapewnij swoim czytelnikom wygodę czytania. Sprawdź nowości i dodruki w serii Wielkie Litery.

Dwie Siostry – książki dla dzieci z rabatami!

Ponad 80 kolorowych tytułów dla najmłodszych taniej nawet o 53%! Książki pełne przygód i nauki dostępne są w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut. Promocja trwa do 29 marca 2024.

Powrót do przeszłości – Muzeum II Wojny Światowej

Historia z perspektywy ówczesnej wielkiej polityki, działań militarnych i przede wszystkim – przeżyć zwykłych ludzi. Sprawdź nowości dostępne tylko w Azymucie.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl