Nowe promocje i oferty dla klientów Azymutu (29 kwietnia 2024)

Nowy tydzień – nowe promocje i wyprzedaże! Sprawdź oferty książek w lepszych cenach, które przygotowaliśmy specjalnie dla klientów Azymutu! Akcje promocyjne trwają od 29 kwietnia do 6 maja 2024.

WYDAWCA TYGODNIA: Wydawnictwo INITIUM

Publikacje Wydawnictwa INITIUM taniej do 57,5%. Skorzystaj ze specjalnej promocji „Wydawca Tygodnia” – tylko do 6 maja 2024.

Lepiej nie spuszczać ich z oka!

Duet mistrzów kryminału znowu w akcji! Perfekcyjnie skonstruowana intryga i frapujący bohaterowie to argumenty, by sięgnąć po kryminały Horsta i Engera od Wydawnictwa Smak Słowa. Teraz z rabatami w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut – sprawdź promocję!

A gdyby rzucić to wszystko i wyjechać?

To jest zawsze dobra opcja! Potrzebne będą mapy i przewodniki. Te od ExpressMap znajdziesz w Azymucie z rabatem. Polecamy!

Taniej tylko na majówkę!

Wielka majówkowa wyprzedaż z OGROMNYMI rabatami trwa tylko do 6 maja. Nie zwlekaj!

Zabawki, gry, puzzle w super cenach!

Do końca maja przeceniamy gry edukacyjne, planszówki, puzzle i zabawki – przed Dniem Dziecka i wakacjami warto zadbać o tę ofertę!

Książki dla dzieci i młodzieży od HarperKids i HarperYA

Jeśli szukasz książek na nagrody na koniec roku szkolnego albo chcesz uzupełnić zapasy na regałach dla dzieci i młodzieży o tytuły warte przeczytania, koniecznie sprawdź tę ofertę.

To Znak, by uzupełnić półki

Ponad 180 tytułów przecenionych w promocji: Okazje Cenowe! Biografie, powieści historyczne, powieści Young Adult i wiele świetnych pozycji dostępnych w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Najlepsza Frajda na majówkę!

Książki dla najmłodszych i tych trochę starszych przeceniamy na weekend majowy. Skorzystaj z rabatów nawet do – 80%!

Ciekawe spojrzenie na literaturę

Biografie słynnych pisarzy, relacje literatury z medycyną i wiedza z zakresu marketingu. Tak wiele możesz zaoferować swoim czytelnikom, zamawiając książki Wydawnictwa Emka. Teraz nawet do 65% taniej!

Nowość C.J. Tudor i promocja na backlistę

Uzupełnij regał z kryminałami C.J. Tudor! Mamy już w sprzedaży premierowego „Kredziarza” a na backlistę proponujemy rabaty do -57%. Koniecznie sprawdź ofertę wydawnictwa Czarna Owca!

Nagrody na zakończenie roku szkolnego
Rekomendacje Baby od polskiego

W specjalnej ofercie i katalogu Baby od polskiego znajdziecie mądre, wartościowe i często także niedrogie tytuły. Katalog podzieliliśmy na cztery grupy wiekowe i etapy kształcenia: zerówkę, klasy I-III, IV-VIII oraz szkoły ponadpodstawowe. Książki z katalogu są dostępne w ofercie hurtowni Azymut. Przy każdym z tytułów podajemy kod EAN.

Zamów książki z katalogu akcji #TataTeżCzyta do swojej księgarni lub biblioteki w Magazynie Wirtualnym Azymutu.

Nowości wydawnictwa Agora

Dla najmłodszych – piękna „Książka o górach”; dla romantyków i romantyczek – kolejna powieść Mai Kołodziejczyk; dla zainteresowanych wspinaczką – powrót ich ulubionej autorki, Bernadette McDonald. Koniecznie sprawdź nowości Agory!

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl

Zamawiaj książki w przedsprzedaży!

Od kwietnia w Magazynie Wirtualnym Azymutu uruchomiliśmy przedsprzedaże. Od teraz najważniejsze tytuły miesiąca mogą Państwo zarezerwować dla swoich księgarń i bibliotek na kilka tygodni przed premierą.