Nowe promocje i oferty dla klientów Azymutu (29 stycznia 2024)

Nowy tydzień, nowe promocje i wyprzedaże! Mnóstwo książek w niższych cenach. Sprawdź, co przeceniamy dla klientów Azymutu od 29 stycznia 2024.

Ostatnie dni zimowej wyprzedaży!

Do 31 stycznia zamów taniej nawet o 90% książki znanych i lubianych wydawnictw: PWN, Słowo/obraz terytoria, Sonia Draga, Prószyński Media i wiele, wiele innych.

Nowość Wydawnictwa Filia

Każdy jest mordercą, wszystko zależy od perspektywy i okoliczności. Grzechy kościoła, seryjny morderca rokrocznie składający ofiarę, sztuka artystycznego profilowania… „Czas śmierci” – ta książka odbierze wam dech!

Sezon akademicki wiosna 2024

Prawo, biznes, wiedza techniczna, nauki humanistyczne i wiele więcej! Podręczniki, poradniki, repetytoria teraz z rabatami do -60%. Promocja trwa do 18.03.2024.

Książki na prezent walentynkowy dla każdego

Publikacje nie tylko o miłości taniej do -90%. Kryminały, literatura faktu, powieści przygodowe i historie o uczuciach. Książka to najlepszy prezent na każdą okazję.

Sprawdź co nowego od Wydawnictwa Harde

Nowe wydanie przedwojennego bestselleru „Kariera Nikodema Dyzmy” oraz ekscytujące nowości, dostępne już w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut.

Polecamy nowość: Do końca moich dni

Apolonia Dobkowska miała odziedziczyć wielki majątek ziemski, wyjść za mąż za swojego ukochanego Jerzego i wieść szczęśliwe życie. Niespodziewanie 10 lutego 1940 roku została wraz z całą rodziną wsadzona do towarowego pociągu i wywieziona pięć tysięcy kilometrów od domu.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl