Nowość w ofercie: Rhodia, Clairefontaine, Avenue Mandarine

Marki Rhodia, Clairefontaine, Avenue Mandarine dołączają do grona ponad 400 oficyn dostępnych w ofercie Azymutu.

RHODIA:

Marka Rhodia oferuje szeroką gamę notesów  oraz akcesoriów biurowych wykonanych z wysokiej jakości materiałów. To co zdecydowanie wyróżnia markę wśród wielu innych obecnych na rynku, to jakość papieru. Jest on bezkwasowy, o neutralnym PH,  niezwykle gładki, satynowany.  Minimalistyczne, nowoczesne wzornictwo oraz najwyższa jakość i precyzja w wykonaniu – to wszystko sprawia, żeprodukty marki Rhodia są cenione na całym świecie od 1934 roku.

CLAIREFONTAINE:

Francuska firma Clairefontaine już od 150 lat zajmuje się produkcją papieru. Należy do czołowych przedstawicieli tej branży na świecie. Clairefontaine przy produkcji swoich materiałów ogromną wagę przywiązuje do ekologii. Jest to widoczne nie tylko w strategii rozwoju tego przedsiębiorstwa, ale również w konkretnych działaniach na rzecz środowiska. Asortyment Clairefontaine jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich, którzy poszukują produktów trwałych, o najwyższej jakości i wyjątkowym wzornictwie. Oryginalność – to słowo doskonale charakteryzuje produkty tej francuskiej marki. Ich charakterystyczny design sprawia, że nawet wśród setek innych produktów znacząco się wyróżniają.

AVENUE MANDARINE:

Marka Avenue Mandarine oferuję szeroka gamę produktów edukacyjnych oraz kreatywnych m.in. puzzle, kolorowanki, tatuaże…  Produkty są skierowane do dzieci w wieku 2 do 12 lat. Francuski design powoduję, że produkty Avenue Mandarine zwracają uwagę i przyciągają wzrok.

Chcesz dołączyć do grona wydawców dystrybuowanych przez Azymut? Jesteś zainteresowany naszymi usługami dla rynku wydawniczego? Zajrzyj do podstrony Dla wydawcy.