Nowość w ofercie: Wydawnictwo PulpBooks

Wydawnictwo PulpBooks dołącza do grona ponad 400 oficyn dostępnych w ofercie Azymutu.

Wydawnictwo PulbBooks 

Formalnie rzecz biorąc, jesteśmy wydawnictwem, ale myślimy o sobie raczej: “ci od opowieści”. Bo to z nich właśnie wszyscy wyrastamy, to one towarzyszyły nam od zawsze. Książki, filmy, komiksy, gry – połączyły nas i sprawiły, że postanowiliśmy zrobić wspólnie coś, co odda hołd naszym pasjom. Tak zdecydowaliśmy o stworzeniu PulpBooks. Naszą inspirację, ale i główny cel, widać już w naszej nazwie. Pragniemy bowiem odwoływać się do tradycji literatury groszowej (po angielsku właśnie pulp books), czyli dawać światu opowieści dostępne dla każdego w możliwie przystępnej cenie i formie.

Istniejemy na rynku dopiero rok, a nasz debiutant – Andrzej Kwiecień właśnie został nominowany w plebiscycie „Książka roku 2023″ portalu Lubimy czytać w kategorii science fiction za powieść „Metamorf”. A już niebawem wydamy dla Was kolejną, cyberpunkową książkę autorstwa Kajetana Szokalskiego.”

Chcesz dołączyć do grona wydawców dystrybuowanych przez Azymut? Jesteś zainteresowany naszymi usługami dla rynku wydawniczego? Zajrzyj do podstrony Dla wydawcy.