Nowości i oferty Wydawnictwa Naukowego PWN

Wyczekiwane publikacje, katalog nowości na 2024 rok oraz oferty PWN-u i PZWL dla specjalistów! Zachęcamy księgarzy i bibliotekarzy do zapoznania się z informacjami o nowych promocjach na publikacje Grupy PWN.

Nowa publikacja profesora Antoniego Dudka

Historia Peerelu stanowi niezwykle wnikliwe i przede wszystkim rzetelne spojrzenie na historię PRL. To książka zarówno dla czytelników posiadających wiedzę na temat tego okresu w historii Polski, jak i tych, którzy chcą dowiedzieć się na jego temat więcej.

Zamów nowość Wydawnictwa PWN

Na przestrzeni wieków serce uznawano za siedzibę ludzkich uczuć. Mieściło w sobie duszę, pamięć, emocje, myśli oraz inteligencję. To właśnie serce, a nie mózg, stanowiło najważniejszy organ w ciele człowieka. W kolejnych stuleciach teorię tę zanegowano, a serce zostało sprowadzone do roli pompy tłoczącej krew. Ale czy rzeczywiście tak jest?

PZWL wspiera specjalistów!

 Zamów publikacje dla ekspertów – internistów, lekarzy specjalistów, pracowników ochrony zdrowia.

Katalog Wydawnictwa Naukowego PWN
Oferta wydawnicza 2024

Wszystkie książki Wydawnictwa Naukowego PWN zaprezentowane w katalogu są dostępne w Magazynie Wirtualnym Azymutu. Zachęcamy do składania zamówień!

Książki dla specjalistów: biznes, zarządzanie, marketing

Wydawnictwo Naukowe PWN prezentuje najlepsze publikacje wspierające rozwój. Warto!

PWN książki dla profesjonalistów: technika i budownictwo -31%

Poszerz swoją ofertę o książki dla specjalistów z dziedzin nauk technicznych.

Zamawiaj książki w przedsprzedaży!

Od kwietnia w Magazynie Wirtualnym Azymutu uruchomiliśmy przedsprzedaże. Od teraz najważniejsze tytuły miesiąca mogą Państwo zarezerwować dla swoich księgarń i bibliotek na kilka tygodni przed premierą.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl