Ruszają wyprzedaże! Nowe promocje i oferty dla klientów Azymutu (4 stycznia 2024)

Nowy tydzień, nowe promocje i wyprzedaże! Mnóstwo książek w niższych cenach. Sprawdź, co przeceniamy dla klientów Azymutu od 2 stycznia 2024.

Ponad 5500 książek z rabatami nawet do 90%!

Książki znanych i lubianych wydawnictw: PWN, Słowo/obraz terytoria, Sonia Draga, Prószyński Media i wiele, wiele innych. Oferta ważna do 31 stycznia 2024.

Publikacje Wydawnictwa Filia znacznie taniej

Literatura dla młodzieży i dorosłych. Powieści przygodowe, obyczajowe, kryminały. To wszystko znajdziesz w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut. Oferta ważna do 31 stycznia 2024.

Promocja na książki Wydawnictwa Znak

O te książki często pytają Twoi czytelnicy. A my mamy je teraz z rabatami! Sprawdź w Magazynie Wirtualnym ODW Azymut. Oferta ważna do 31 stycznia 2024.

Wydawnictwo Frajda z rabatami

Uwielbiane przez Twoich czytelników książki dla najmłodszych, dostępne również w pakietach. Oferta ważna do 31 stycznia 2024.

Zimowa WYPRZEDAŻ z tytułami dla każdego

Publikacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dostępne w promocji do -90% w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut. Oferta ważna do 31 stycznia 2024.

Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl