Bezpłatne webinarium z Markiem Michalakiem. Opowieści o prawach dziecka w bibliotece [WEBINARIUM]

Czym są prawa dziecka? Jak o nie dbać i ich przestrzegać? Jak wesprzeć dzieci i młodzież w dbaniu o ich prawa? Zapraszamy bibliotekarzy, nauczycieli i edukatorów na bezpłatne webinarium z Markiem Michalakiem, autorem książki „Opowieści o prawach dziecka” (Wydawnictwo IBIS).

Marek Michalak, były Rzecznikiem Praw Dziecka w latach 2008-2018; z wiedzy i doświadczenia zdobytego w tym czasie powstała książka “Opowieści o prawach dziecka”. Podczas webinarium jej autor opowie o swojej perspektywie i podpowie, jak korzystać z książki w pracy bibliotekarza. 

20 marca 2024, godz. 11.00

Opowieści o prawach dziecka w bibliotece

Prowadzenie: Marek Michalak, były Rzecznik Praw Dziecka

Partner: Wydawnictwo Ibis

Wstęp bezpłatny, wymagana rejestracja.

Zarejestruj swój udział w webinarium już dziś! Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji o webinariach oraz archiwalne nagrania szkoleń na: www.azymut.pl/webinaria

PROWADZĄCY WEBINARIUM:

Marek Michalak (ur. 27.07.1971 r.) – tato Julii i Miłosza, pedagog, wychowawca, nauczyciel akademicki, działacz społeczny, dr n. społecznych, autor licznych publikacji o wychowaniu i prawach dziecka, Rzecznik Praw Dziecka (2008-2018), Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia im. Janusza Korczaka, Kawaler Orderu Uśmiechu, inicjator uchwalenia przez Sejm Roku Janusza Korczaka (2012), Roku Ireny Sendlerowej (2018) i Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka (20 listopada), doprowadził do licznych zmian w prawie lepiej zabezpieczających dobro dziecka (m.in. wprowadzenia całkowitego zakazu stosowania kar cielesnych wobec dzieci).

Jego pierwsza książka dla dzieci „Opowieści o tym, co w życiu ważne”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Ibis w lutym 2022 r. stała się niekwestionowanym bestsellerem wydawniczym z rekordową sprzedażą 190 tysięcy egzemplarzy i została nagrodzona w XXI edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku”, zdobywając Nagrodę Główną w kategorii „Książki dla dzieci w wieku 8-17 lat”.


Załóż konto dla klienta B2B

Prowadzisz księgarnię, sklep, bibliotekę? Chcesz zamówić taniej książki, gry i zabawki jako firma? Skontaktuj się z nami i załóż konto na naszej platformie dla klientów B2B: telemarketing@azymut.pl