Wydawnictwo Medyczne Help-Med

Wydawnictwo Help-Med w gronie ponad 400 oficyn dostępnych w ofercie Azymutu.

Wydawnictwo Help-Med

Wydawnictwo „Help-Med” zostało założone w 1992 r. i od 30. lat prowadzi działalność uwzględniającą potrzeby rynku medycznego. Redaktorem oraz założycielem wydawnictwa jest dr n. med. Teresa Demitrescu. Wydawnictwo „Help-Med” publikuje książki z zakresu medycyny, przydatne dla lekarzy różnych specjalności, (m.in.  pediatrów, lekarzy rodzinnych, dermatologów, alergologów) oraz dla pielęgniarek. Rolą naszych publikacji jest wsparcie lekarzy w podejmowaniu trudnych decyzji i rozwiązywaniu problemów w codziennej pracy, w szczególności w pracy z małymi pacjentami.
    Autorzy oraz redaktorzy merytoryczni Naszych książek są specjalistami różnych dyscyplin medycyny z wielu ośrodków naukowych w Polsce.W swoim dorobku mamy publikacje z zakresu pediatrii m.in.: Leki w praktyce pediatrycznej (wyd. VI – 2017),  Poradnik pediatry, który doczekał się 20. wydań, Profilaktyka otyłości u dzieci i młodzieży; alergologii (Alergia i nietolerancja pokarmowa. Mleko i inne pokarmy wyd. I 2013, dodruk 2015); dermatologii (Atopowe zapalenie skóry. Poradnik dla rodziców); wakcynologii(Szczepienia w pytaniach i odpowiedziach – 7 wydań – m.in. dla lekarzy, pielęgniarek); żywienia dzieci (Żywienie dzieci w zdrowiu i chorobie – 2 wydania) oraz pielęgniarstwa pediatrycznego (Pediatria i pielęgniarstwo pediatryczne. Wybrane zagadnienia wyd. I 2014.

Chcesz dołączyć do grona wydawców dystrybuowanych przez Azymut? Jesteś zainteresowany naszymi usługami dla rynku wydawniczego? Zajrzyj do podstrony Dla wydawcy.