Wydawnictwo Silver nawiązało bezpośrednią współpracę z Azymutem

Wydawnictwo Silver dołącza do grona ponad 400 wydawców dostępnych w Azymucie. Od teraz w naszym asortymencie klienci znajdą dużo szerszą ofertę tej oficyny, znanej m.in. z serii książek wydawanych z dużą czcionką.

Wydawnictwo Silver

W ofercie oficyny wydawniczej SILVER znajdziecie powieści obyczajowe i literaturę piękną.

Piszą dla nas autorki znane i uznane na polskim rynku wydawniczym: Liliana Fabisińska, Agnieszka Olejnik czy Alicja Patey-Grabowska. W Silverze debiutowały Hanna Bilińska-Stecyszyn i Edyta Kochlewska, których liczba fanek rośnie każdego dnia. Już wkrótce w naszym katalogu pojawi się także pierwszy poradnik – o sztuce kochania dla dojrzałych osób.

Książki wydajemy w wersji DUŻY WYGODNY DRUK, ponieważ dbamy o komfort naszych czytelników, chcemy też, by jak najwięcej osób nie porzucało czytania z powodu kłopotów ze wzrokiem. Duży, wygodny rozmiar litery, przyjazny oku odcień papieru i powiększony format publikacji powodują, że obcowanie z książką jest przyjemnością. Naszej działalności patronuje Polskie Towarzystwo Okulistyczne.

Chcesz dołączyć do grona wydawców dystrybuowanych przez Azymut? Jesteś zainteresowany naszymi usługami dla rynku wydawniczego? Zajrzyj do podstrony Dla wydawcy.